Každý jeden student může být hrdinou...

Koleje a postavy

Na hře se budeš potkávat s 25 postavami studentů, jednu z nich ztvárníš právě ty. Na výběr  jsou charaktery jak knižní, tak i nové, námi vymyšlené. Nicméně to neznamená, že ty původní (knižní) jsou nutně zcela stejné. Postavy budeme rozdělovat až na základě registrací.

Jako každý správný budoucí student je třeba se zamyslet, která z kolejí je ti nejblíž. Do které chceš patřit? Do které doufáš, že se nedostaneš? K zodpovězení této otázky ti pomohou popisky uvedené níže.

Po rozkliknutí koleje nalezneš seznam postav, které do ní patří. Medailonky postav a jejich indikátory ti mohou pomoci určit tvé preference.

Indikátory postav jsou následující:

  • Romantika (Ukazuje, jak moc je pro tvou postavu stěžejní romantika – 1 znamená vůbec, 5 značí zásadní romanci pro hru.)

  • Dobro (Ukazuje, jak moc fandíš Harrymu – 1 znamená vůbec, 5 znamená, že bys za Harryho položil život.)

  • Zlo (Ukazuje, jak moc fandíš Pánovi zla či temné straně všeobecně – 1 znamená vůbec, 5 znamená, že jsi ochoten udělat cokoli pro Pána zla nebo pro své vlastní cíle.)

  • Šikana – oběť (Ukazuje, jak moc bude tvá postava vystavena šikaně a všeobecně násilí – 1 znamená vůbec, 5 znamená, že tě hra ani hráči nebudou šetřit.)

  • Šikana – agresor (Ukazuje, jak moc bude postava páchat násilí či šikanovat jiné postavy – 1 znamená vůbec, 5 znamená, že násilí a šikana jiných je pro postavu značnou částí hry.)

  • Spánek (Ukazuje, jak moc budeš spát – 1 znamená, že postava má aktivity pozdě v noci a nebo musí brzo vstávat, 5 znamená, že máš možnost se bez problému vyspat. V každém případě budeš mít ze strany hry min. 6 hodin spánku.

  • Citlivé téma (Znamená, že postava se na hře potká s citlivým tématem. Vždy je uvedeno, o jaké téma se jedná.) Např. Smrt znamená, že se postava setká se smrtí, způsobí ji, nebo může sama umřít.